Gdańsk kurs zaawansowany dietetyki

Cena : 890.00 PLN

Dietetyka Gdańsk – szkolenia zawodowe


Kurs dietetyki podstawowy  w Gdańsku


Kurs dietetyki podstawowy jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych żywieniem  i dietetyką. Program obejmuje podstawowe  zagadnienia z anatomii, fizjologii i biochemii, ale również zawiera wytyczne dotyczące prowadzenia wywiadów z pajetami, układania jadłospisów, oceny stanu odżywienia i korzystania z norm.  Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia MEN i wewnętrznym Akademii Dietetyki.


Cena:  890 PLN (brutto)


Kurs dietetyka zaawansowany w Gdańsku


Kurs dietetyki zaawansowany to kolejny etap szkolenia z dietetyki (prowadzonym w Gdańsku), przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu dietetyki i chcą zdobyć przygotowanie do zawodu dietetyka. Po ukończeniu cyklu szkoleń, kursant posiada kwalifikacje do komponowania diet i zaleceń dietetycznych oraz do indywidualnego prowadzenia pacjenta w różnych stanach chorobowych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje dostęp do programu komputerowego do układania diet i wskazówki jak z niego korzystać i w pełni wykorzystać jego możliwości.


Cena: 890 PLN (brutto)


Akademia Dietetyki – Specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych w całej Polsce (m.in. w Gdańsku) od ponad 10 lat. Bogata oferta obejmuje: kursy stacjonarne i internetowe, kursy na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń na wzorach  Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.


 


Dietetyka Gdańsk - aktualne terminy kursów dietetyki:


https://www.akademiadietetyki.pl/gdansk/


Akademia Dietetyki
80-845 Gdańsk
ul. Podwale Staromiejskie 51/52


tel. 58 350 94 44
mail: biuro@akademiadietetyki.pl